in

Биковиќ ја изненади сопругата за роденден! Ивана била воодушевена, па брзо се пофалила со каков сопруг има

Сопругата на Милош сподели прекрасни кадри од нивниот дом.

Сопругата на актерот Милош Биковиќ, Ивана Малиќ, вчера на 7 јули го прослави својот 27 роденден.

Таа на својот Инстаграм профил објави фотографија како приказна и покажа како сопругот ја изненадил за роденден.

Имено, Милош се потрудил, па на сопругата и купил црвен балон во форма на срце, како и со црвено пенкало и на кое пишува „Среќен роденден!“

Покрај тоа, таа објави и фотографија со Биковиќ на која се гледаат сопружниците како видно насмеани позираат.

  • Среќа – напишала само кратко, со црвен срцев емотикон.

Што мислите?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ИВАН И ЈЕЛЕНА ГО РЕШАВААТ ПРОБЛЕМОТ ВО КРЕВЕТ: По неколку минути се беше ГОТОВО

Не претерувајте со лубеницата ако страдате од оваа болест