in

Сите би сакале да им ја скрати брадата: „Мажите ги бричам во долна облека и седам на нив“ ВИДЕО

Кара е дефинитивно најнеобичната жена бербер во светот. Имено, таа својата услуга ја обезбедува на специфичен начин – во долна облека.

Како што вели, за дотерување наплаќа 113 евра, а мажите не можат да одолеат на нејзиниот уникатен начин на бричење.

Кара стана ѕвезда на социјалните мрежи откако нејзините дела станаа вирални.

Таа неодамна се преселила во Лас Вегас. Очекувано, овој град се покажа како совршено место за нејзиниот уникатен метод.

Нејзиниот метод вклучува средување мажи додека носи долна облека и седи во скутот на своите клиенти.

Цените почнуваат од околу 100 евра за основна фризура или брада, а тој наплаќа повеќе доколку услугата вклучува соблекување и масажа.

„Сфатив дека вака можам да заработам, снимив таков клип со пријател и го објавив на социјалните мрежи. Видеото стана вирално и сите се собраа да ги бараат моите услуги. Решив да почнам да се облекувам во долна облека и да седам на клиентите. Сите навистина се однесуваат соодветно. Сите навистина уживаат во тоа и многу се почитуваат“, рече Кара.

Што мислите?

-2 Points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Задоволството сигурно ќе биде поголемо: Храна која го зголемува либидото

ПОМИНАА 8 ГОДИНИ, А СИТЕ СЕ УШТЕ ЗБОРУВААТ ЗА НЕА: Стариот фустан повторно ги полуде, што велите – каква боја е?